Home » Konkursy zakończone » Konkurs DECATHLON
Konkurs DECATHLON

Konkurs DECATHLON

Decathlon to największa w Polsce sieć sklepów z artykułami sportowych. W sklepach Decathlon znajdziecie odzież, obuwie, sprzęt sportowy, wszystko co jest potrzebne by uprawiać każdą dziedzinę sportu. Dziś jest niepowtarzalna okazja by wygrać bon o wartości 1000 zł do wydania w sklepie Decathlon.

Marzysz o nowych nartach, butach a może o sankach dla małego smyka co po śniegu chętnie bryka,  a może jesteś typem domatora co lubi w darta sobie porzucać, masz ochotę pograć w kosza, jednak zdecydowałeś się na siatę. Nie ważne jaką dziedzinę sportu preferujesz ważne, że za 1000 zł możesz spełnić swoje marzenia i nieźle się obłowić. Konkurs Decathlon – Nie czekaj przystąp do konkursu i biegnij wydawać kasę.

Nagrodą w konkursie jest bon na 1000 zł do wydania w sklepach DECATHLON.

Warunkiem udziału w Konkursie jest poprawne wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

Konkurs przeznaczony jest dla osób pełnoletnich posiadające pełną zdolność do czynności prawnych lub osoby posiadające ograniczoną zdolność pod warunkiem uzyskania zgody opiekuna prawnego.

Konkurs trwa do 31.12.2013 r.
Uczestnictwo w konkursie jest darmowe oraz dobrowolne.
Pamiętaj! Aby wygrać nagrody, musisz w formularzu podać prawdziwe dane!

BIORĘ UDZIAŁ W KONKURSIE

 

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>